KSIĄŻKA ŻYCZEŃ I ZAŻALEŃ

Formularz wysyłania wiadomości

Wasze komentarze:

jaglabarbara@wp.pl (2016-01-15 11:39:17)

Witam
mam problem z wykupieniem abonamentu,, Historii Sztuki dla orłów,,.Uprzejmie proszę o pomoc o kontakt jak mogę przesłać symboliczne pieniądze abym mogła się zalogować. Wielokrotne próby podane w zakładce abonament nie powiodły się. Była już zarejestrowana w ubiegłym 2015 i 2014 r.i nie miałam problemu z przedłużaniem abonamentu.Proszę o o pomoc. Barbara Jonderko Jagła

ewaniewalda@poczta.onet.pl (2016-07-19 12:06:10)

Mam ten sam problem i już go opisałam. to może być efekt działalności hakerskiej. Pozdrawiam E.N

Maślanka (2018-09-25 21:05:32)

Szanowny Panie Karoń.
Prosił bym o zrobienie porządku na stronie tytułowej (www.historiasztuki.com.pl). Bardzo mylące są filmiki na dole strony, które nie są opisane ani przypisane do konkretnie żadnej treści. Po lekturze całej strony, a przede wszystkim szeregu wypowiedzi w internecie, mają one swoją niesamowitą wartość merytoryczną dopiero wtedy, gdy opatrzone są jakimś komentarzem np. film z wywiadem z Panią Jael Neeman świetnie pokazuje problem kibucowy, ale dopiero gdy zrozumie się Pana podejście do niego i wyczyta ten problem z innych części strony. Nie lepiej gdyby znajdował się on wewnątrz któregoś działu poświęconego wychowaniu krytycznemu? To samo dotyczy filmów "Inżynieria społeczna cz. 1 oraz 2" z Pana komentarzem, że treści tam zawarte są manipulacją taką jak w filmie hair? Akurat ten film bardzo mnie zainteresował ze względu na informacje zawarte w nim a dotyczące wychowania dzieci i braku dostępu do miłości rodzicielskiej. Brakuje mi Pana opisu lub komentarza do tego materiału. Dlaczego uważa Pan ten film za manipulację? Czy może jest to film, który jest opisany gdzieś głębiej na stronie, do której jeszcze nie dotarłem. Zamieszczone filmiki, mam wrażenie, że są luźno włożonym materiałem jako ciekawostki lub filmy polecane do obejrzenia. Dlaczego są zatem na głównej stronie tytułowej, sugerującej, że są one "clue" całej strony? Już nie wspomnę, że film zatytułowany przez Pana "Sami sobie zgotowują ten los" nie wyświetla się i z dużym prawdopodobieństwem został usunięty z YouTuba.

W ramach "książki życzeń i zażaleń" chciałbym też zwrócić uwagę na to, że bardzo duża część materiału jest niedostępna z poziomu strony startowej, lub wręcz ukryta w stronie bez wyraźnych linków do nich prowadzących. Jednym z przykładów może posłużyć podstrona zatutuowana DYLEMATY (http://www.historiasztuki.com.pl/strony/024-00-00-DYLEMATY.html#0), na którą trafiłem przypadkowo dzięki wyszukiwarce google, a nie dzięki odnośnikowi ze strony głównej. To samo tyczy się podstrony z komentarzami, która stanowi swoistego rodzaju forum (http://www.historiasztuki.com.pl/300-00-00-forum.php) ale też nie ma do niej odnośnika ze strony głównej. Link "forum" na stronie głównej nie działa a tą podstronę także znalazłem przypadkowo w wyszukiwarce google. Czy są jeszcze jakieś podstrony, które są ukryte i nie podlinkowane?

Gratuluje też ukończenia książki. Chętnie kupię dwie sztuki ale jeśli obieca mi Pan swój autograf wewnątrz :)

Dodaj swój komentarz:

Podaj swój nick

Wpisz tekst: